Viktklasser

Resultat

F13-36 (3)
1.Hanna STENBERGStaffanstorps JK
2.Moa WENNSTAMJK Aktiv
3.Engla LARSSONJK National
F13-40 (5)
1.Tova GRANBERGBorås JK
2.Lauren FOXKendal ( PPC) GB
3.Nora NYBYJK Aktiv
F13-44 (2)
1.Daisy SWARTZERKendal ( PPC) GB
2.Wilma RÖSSELJK National
F13-48 (3)
1.Alva MURTOVAARAOlofströms JK
2.Tuwa WICKSTRÖMStaffanstorps JK
3.Malin HELGESSON GF Idrott JK
P13-34 (4)
1.Karim NABIGöteborgs JK
2.Adam LACHNERIK Västra Mölndal
3.John BODEKLINTBorås JK
P13-38 (7)
1.Oliver ULLBRANDStockholms JK
2.Lukas MITROVICTakedown JK Malmö
3.Alvin STALLGÅRDBorås JK
3.Ville MATTSSONStockholms JK
P13-42 (5)
1.Theo COSTALugi JK
2.Nye GREASLEYKendal ( PPC) GB
3.Simon WRETBORNIK Västra Mölndal
P13-46 (5)
1.Leo GRUBERStaffanstorps JK
2.Felix BJÖRKLUNDBorås JK
3.Johan MÅRTENSSONStaffanstorps JK
P13-50 (2)
1.Elias OLOFSSONStaffanstorps JK
2.Isaac REDDYLugi JK
P13+50 (5)
1.Viktor LARSSONÄngelholms JK
2.Melker LJUNGQVISTJK Aktiv
3.Jonatan LINGMERTHJK National
F15-36 (3)
1.Moa WENNSTAMJK Aktiv
2.Hanna STENBERGStaffanstorps JK
3.Poppy HOWEKendal ( PPC) GB
F15-40 (3)
1.Tova GRANBERGBorås JK
2.Nora NYBYJK Aktiv
3.Ellen STENBERGStaffanstorps JK
F15-48 (3)
1.Sofie HANSSONStenungsunds JK
2.Tilda ENGDAHLLandvetter JK
3.Tuwa WICKSTRÖMStaffanstorps JK
F15-52 (3)
1.Elsa HÄGGLUNDIK Västra Mölndal
2.Emma KAUPPINENOlofströms JK
3.Rebecca SANDBERGJK National
F15-63 (4)
1.Susanna KAZEMIFARStaffanstorps JK
2.Jennifer ERNSTLindome JK
3.Lisa JONSSONÅtvidabergs JK
P15-38 (5)
1.Heydar PASHAEVNacka JK
2.Esben METZSCHStaffanstorps JK
3.Oliver ULLBRANDStockholms JK
P15-42 (8)
1.Pontus ÅBERGStaffanstorps JK
2.Miljohn LARSSONStockholms JK
3.Harvey BURNSKendal ( PPC) GB
3.Olle HERMODSSONStaffanstorps JK
P15-46 (11)
1.Leo GRUBERStaffanstorps JK
2.Philip SJÖLANDERKarlstd JK
3.Jacob LACHNERIK Västra Mölndal
3.Felix BJÖRKLUNDBorås JK
5.Axel GUSTAFSSONLindome JK
5.Leon SVALBERGStockholms JK
7.Hjalmar RUTBERGStaffanstorps JK
7.Känan VELJEStockholms JK
P15-50 (7)
1.Pasha PASHAEVNacka JK
2.Alfred HANSSONStaffanstorps JK
3.Pontus SÖREMStaffanstorps JK
3.Hannes WESSLÉNStaffanstorps JK
P15-55 (11)
1.Carl BJÖRKLUNDBorås JK
2.Carl JOHANSSONStockholms JK
3.Melker LJUNGQVISTJK Aktiv
3.Edvin HÖÖGJK Aktiv
5.Joel HEDENBLADJK Aktiv
5.Viktor MENSHIKOVStaffanstorps JK
7.Mihai CIOBANIGF Idrott
7.Nathan OSULLIVANKendal ( PPC) GB
P15-60 (4)
1.Konrad LJUNGQVISTJK Aktiv
2.Hannes KIHLSTRÖMBorås JK
3.William LINDBLADLandvetter JK
P15-66 (7)
1.Axel OSCARSSONLugi JK
2.Sebastian OLOFSSON Staffanstorps JK
3.Kevin ULMANLinköpings JK
3.Linus ISBRINGVästbo JK
P15+66 (3)
1.Timur PASHAEVStockholms JK
2.William GARDELLStockholms JK
3.Alexandro ARGUETAKristianstad JK
F18-52 (5)
1.Linn STENBERGStaffanstorps JK
2.Emma HENNERFORSStaffanstorps JK
3.Lovisa ELDINGHavsörnens JK
F18-63 (5)
1.Rebecca LANDÉNGöteborgs JK
2.Elin JOHANSSONStaffanstorps JK
3.Alice ELKJAERJK Sakura
P18-46 (8)
1.Hjalmar RUTBERGStaffanstorps JK
2.Miljohn LARSSONStockholms JK
3.Ethan WATSONKendal ( PPC) GB
3.Leon SVALBERGStockholms JK
P18-50 (7)
1.Alfred HANSSONStaffanstorps JK
2.Alexander DAHLINJudo Arvika
3.Pasha PASHAEVNacka JK
3.Emil HENRIKSSONBorås JK
P18-55 (6)
1.Vincent BANNURAStaffanstorps JK
2.Carl JOHANSSONStockholms JK
3.George KOLIAKOUDAKISStockholms JK
3.Oscar JONASSONStaffanstorps JK
P18-60 (4)
1.Lucas HERNANDEZStaffanstorps JK
2.Ola BERGLUNDLinköpings JK
3.Konrad LJUNGQVISTJK Aktiv
P18-66 (9)
1.Noa SWANLINGJK National
2.Emil NORMANLindome JK
3.Oliver BIRKELANDGöteborgs JK
3.Theodor MALMQVISTBorås JK
P18-73 (6)
1.Tim NYLANDERGöteborgs JK
2.Dan JOHANSSONBorås JK
3.Isac LARSSONJK National
3.Marcus EDLUNDGöteborgs JK
P18-81 (4)
1.Mattias JOHANSSONStaffanstorps JK
2.Gustav BOHMTrollhättans JK
3.Carl EDVINSSONBorås JK
P18+81 (5)
1.Johan HENNINGSSONLugi JK
2.Gustaf ENGSTRÖMLindome JK
3.Vincent KARAGIANNISJK National
D21-52 (4)
1.Linn STENBERGStaffanstorps JK
2.Emma HENNERFORSStaffanstorps JK
3.Lovisa ELDINGHavsörnens JK
D21-63 (3)
1.Naemi JAWOROWSKIStaffanstorps JK
2.Ebba HERRLANDERStaffanstorps JK
3.Rebecca LANDÉNGöteborgs JK
H21-55 (5)
1.Vincent BANNURAStaffanstorps JK
2.Masiollah MAQSOUDIBorås JK
3.Alexander DAHLIN Judo Arvika
H21-60 (4)
1.Timmy BIEDRONJudo Club Sundsvall
2.Lucas HERNANDEZStaffanstorps JK
3.Daniel LEGRAFLugi JK
H21-66 (8)
1.Oskar JASKAROlofströms JK
2.Noa SWANLINGJK National
3.Oliver BIRKELANDGöteborgs JK
3.Milad HASSANÄngelholms JK
H21-73 (8)
1.Abdullah MUSA GF Idrott JK
2.Marcus EDLUNDGöteborgs JK
3.Martin NILSSONJK National
3.Josef ANDERSSONJK National
H21-81 (5)
1.Armin DIDICStaffanstorps JK
2.Pablo VELAZCOKallinge JK
3.Carl EDVINSSONBorås JK
H21-90 (3)
1.Johan HENNINGSSONLugi JK
2.Emil BRISJK National
3.Vincent KARAGIANNISJK National
Polis SM (4)
1.Henrik JOHANSSONJK National
2.Per GRANMusubi dojo, Löddeköppinge
3.Hans ANDERSSONStenungsunds JK